Villeho citáty

Villeho citáty


"Nezáleží na tom kde, ale s kým jsi."

"Nejsem smutný, když potkám opravdovou lásku, ale to neznamená, že ji budu zoufale hledat. Když se to stane, tak se to stane…velmi prosté."
(V.Valo, german magazin TOTP)

"Ne, já mám rád stárnutí. Jen doufám, že mi vlasy nevypadají ještě před padesátkou! Ale vážně, mám rád starší lidi. Musí být krásné, když Ti je sedmdesát a máš mnoho dětí a vnoučat."
(V.Valo, Popcorn, 2002)

"Miluju srdce. Jsou symbolem života, lásky a lidskosti."
(V.Valo, Bravo, 2002)

Jakou píseň by sis vybral na svůj pohřeb? (Musikexpres, 2000)
"Black Funeral od Mercyful Fate. Proč ne?"

"Ženy mají rády věci jako jsou panenky. Kupuji panenku Barbie na první rande, řekne více než tisíc slov."
(V.Valo, TOTP)

"Nemám čas jíst, protože tvrdě pracuji na tom, aby se mi moje sny splnily. Můžeš si vysnít svůj život a nic se nestane. Je pro mě vždycky těžké mluvit o svých vlastních vlastnostech, raději by ses na to měl zeptat ostatních členů skupiny. Jsou lidé, kteří řeknou "já jsem romantik", jiní řeknou "já ne". Já jenom řeknu, že raději vkládám svoji romantiku do svých písní, než abych běhal s kytkami za ženami."
(V. Valo, Metal Heart)

"Jsme negativní verzí Bon Jovi. Špatné věci jsou dobré a dobré zase špatné. Zrovna jsme chtěli pojmenovat album "Slippery When Dead", ale potom jsem si uvědomili, že je to nechutný. Nechtěli jsme být považováni za nekrofily.....zatím,:o)!'"
(V. Valo, Visions)

"Nesnáším ty make-up shity, kterými jsem zmalovaný třeba v Join Me. Byl to nápad režiséra, ne můj."
(V. Valo, Rock Hard, 2001)

"Je to neuvěřitelný a nepochopitelný. Každý říká, že jsem sexy, protože jsem na obalu Razorblade Romance nahý do půl těla - směšný!!"
(V. Valo, TOTP)

Jsi domýšlivý? (Mademamiselle, 2000)
"Já jsem! Ale kdo není?"

"Mnoho lidí si myslí, že jsme špatná skupina. Ale nejsme. Líbáme děti před kamerami, dáváme autogramy - když musíme dokonce i na penis!"
(V. Valo, Popcorn)

"Když jsem byl 250 dní v roce na turné, vracel jsem se pak do špinavého bytu, kde jsem nacházel útěchu a nepořádek. Nenechal bych nikoho, aby mi tam uklidil. Malí broučci si tam začali žít na podlaze a já jsem byl tak osamělý, že jsem je začal považovat za své přátelé."
(V. Valo, ze článku ,Romeo musí zemřít')