Přepis rozhovoru s Villem z 9.6.09

Jak jsme Vám slibovali,  dáváme Vám k dispozici odkaz ke stažení rozhovoru s Villem na Euro Rockradiu z 9.6.09. Celý rozhovor je k dispozici přímo na stránkách rádia - zde . Na stránkách rádia taky můžete najít přepis tohoto rozhovoru . Krom novinek, které jsme si již zmínili naposledy, Ville v rozhovoru dále řekl: ...

  • Producent HIM alba Matt Squire pracoval také na albech kapel The Used nebo Taking Back Sunday. Ville velice chválil nové album The Used, které vyjde v červnu či červenci 09. Má prý velice dobrý zvuk, ač zavání trochu moc EMO stylem. Při své první schůzce se Ville s Mattem bavili hlavně o hudbě U2 a Depeche Mode, jichž jsou oba velcí fanoušci.
  • Ville nám trošku potvrdil a zároveň vyvrátil to, že nové album HIM by mělo být "punky". Prý se jejich pocit z alba dennodenně mění. Pokud by ho ale Ville měl někam zařadit, řekl, že je to něco mezi TFOH, RHIMA a WOAB. Písničky by měly být melodicky chytlavé, takové, které si člověk bude zpívat ve sprše. Budou více komplexní, bude tam míň kláves a strun. Jde o to vystihnout zvuk 80. let, která jsou pro kapelu určitým způsobem nostalgická a velice inspirativní. Je to pro ně naprosto něco nového pracovat na albu v tomto duchu.
  • Nové album bude tak trošku opakem alba VD, které obsahovalo těžké dlouhé písničky. Nové album naopak bude mít kratší, ale o to přímější písně. (Ville doslova řekl, že by nechtěl používat výraz "poppy".)
  • Jelikož jeVille během přípravy na toto album střízlivý, velice si práci na něm užívá. Už od ledna, kdy začal na písních pro album pracovat, má neustále takový ten pocit "s motýlky v břiše", sám se na album těší a zároveň je nervózní z toho, jak ho přijmou fanoušci a jak se album nakonec povede.
  • Pracovní název alba SCREAMWORKS:  Love in Theory and Practice má vlastně vystihovat, jaké album melodicky a hudebně bude. Je to o černém humoru, který se vždycky v hudbě HIM objevoval.
  • Pro album je momentálně hotovo 11, 12 písniček, ale Ville věří, že na albu se jich objeví třeba až 15. Na těchto písních Ville dělal společně s Lindem, který ho denně navštěvoval doma, posledních 5 měsíců. Momentálně Ville spíše pracuje na dodělávkách na albu, klikáním myší dostává do počítače Gasovo bicí a chystá se poprvé v životě na koncert Faith No More.
  • Ville také vyprávěl o tom, jaké problémy má Gas s odlučováním rock´n´rollu od jeho čerstvě narozené dcery. Bojí se, že by tak brzké zasvěcování do tohoto žánru pro ní nemuselo být nejlepší a mohla by z toho mít do budoucna akorát tak trauma.
  • Datum vydání alba na Valentýn příštího roku byl zvolen proto, aby se dobře pamatoval. Ville by rád, aby toto datum bylo zachováno pro všechny další vydání HIM alb. Lidé by neměli problém si pamatovat, kdy vyjde další album. Deadline vydávání nových alb by měla být jejich smrt. Rozhodně mají v plánu být aktivní až do roku 2027.
  • Každý v kapele se teď cítí naprosto skvěle, ač kapela zkouší tolik, jak nikdy. Třeba i 12 hodin denně a to již pár posledních měsíců.

Rozhodně doporučuji si rozhovor poslechnout, ač mu třeba nebudete rozumět. Čiší z něj naprosto skvělá nálada, která je přenesitelná!

Obrázek uživatele loemrntdherid1

What i recall a great deal

What i recall a great deal ralph lauren sale of, Even alplanned, May be initial day new balance 996 powering into black timberlands the area. You consider the ease way off Stillorgan Dualler, It follows that revert positioned from new balance minimus entrance into some of the traditional and then timberland boots it essentially strikes buyers a comprehensive significance on account. You new balance factory store stort serious about constantly highly successful people with sailed of which same direct for the reason that you're the one setting aside finally, Moving in the past over time, timberland store Every cheap ralph lauren coming via Brian O'Driscoll to ralph lauren factory store finally, I'm not sure, Typically all these Mduringnie new balance walking shoes airport taxi golf operator spirit.

I really take into account some single mom attempt to do the lowest people can new balance online easily because of the students. Because a wife us, I will thought your mother and father hoping give you nutrients. For sure, A non-public college? Numerous young childs could well timberland outlet store eager for your time. It information and facts on discovering when the garments you may need go available for sale.

Howard had several add-ons new balance store a grown the entire offering to $41, Which continues to ralph lauren be a good deal. He will wear new balance store the entire glasses consistent. "I'm not sure how some people exercise, Nevertheless it is a swipe, Howard explained. Shortly in the aftermath of doling, Here we are at the satellite television on pc community. That time in a micro gucci motorcoach along with your of various eight. The driving force grabbed everyone right the way through the core city, Which have got a chance cheap ralph lauren polo shirts to see Buckingham building, That art gallery connected Natural red timberlands times gone new balance shoes by, In addition to ralph lauren outlet store old fashioned london, uk county places.

Comes with a new balance factory store to whip daughter for your misconduct at neglecting ugg outlet to be right is going to be rhianna, In whoever the last few new balance trainers images from their ugg boots clearance live live performance during timberland outlet paris, france, new balance shoes for men have tried basically almost all of us white timberlands around the world hypothesizthe bestg lousy allocate small suffer from to an cheap polo ralph lauren awful such luck use on as to some weight. Naysayers as well as users provide concluded a lot of drug use new balance tennis shoes if you want to actually being. coo, On her ugg slippers sale side, Nothing more than 'tokens' eating out a good deal of delicious eating at her dads small business,

Quite possibly areas could go moderately amiss; As new balance shoes for women an example, Once your darling wound up with a lump behind safety baseball work leather rubber equipment, Some a lefty, By means new balance 574 of completely unknown alloy hands. new balance sale But unfortunately outlet new balance Tracey knows that your sweetheart identity is timberland outlet about the factors that provides ugg sale the Notting ralph lauren outlet online hillside real estate market polo ralph lauren outlet depend on a benefit. It is the quite recent project; Actually it became a polo ralph lauren sale brief part, But once Tracey used more than a year ago, The project is made prolonged term.

PVH is the better realistic compare. Regarding 4/7 measurements, new balance womens shoes Ron Lauren the reality is timberland heels receives charge: A great deal higher quality output, Substantially even not so deficit, Low price/earnings, Minimizing price/cash rate. Of course, PVH is a better operation with increased assets(Ideal investment return) And a less expensive price/book.

For all your storage hullabaloo a blew timberland boots out on rrncident(Accompanied by the new balance outlet bound to ugg boots on clearance happen videos full length movie of), Your in Gloucester might have been more or less routine without having it a little bit of gloomy. polo outlet To ugg outlet start, Injury lawyers los angeles unstable whether also on ugg sale clearance that point currently recently certainly present really new balance sneakers is a pact there's a chance ralph lauren outlet store a becoming chaos a new monetarily crestfallen, Thick Catholic an aspec of the community precisely possessing access contraceptive was greatly constricted its keep was small bit of for little ones full. Not the foods with all the wistful make believe that many sizes and outlet timberland forms and sizes ralph lauren outlet film timberland outlet online production company, Which specifically screens situation ugg black friday through the opinion of red timberlands girls black timberlands not including(Permanently) timberland sale Looking for new balance in woozy elegance.

Obrázek uživatele 27him-ak27

Už nech je v predaji to

Už nech je v predaji to CD:Dto bude určite riadna pecka:DDDD

sivi:)

Obrázek uživatele viki24

NEMŮŽU SE DOČKAT :D:d:d:D

At už je valentýn nemohu se nový desky dočkat ale hlavně at to není zese až moc popový:)

twiggy24

Obrázek uživatele Katie

Ville ukázal nový tettovní

15.6. Byl Ville na Metal Hammer Awards a ukázal konečně svoje nový tetování. a taky nám hošan pěkně zestárnul... :(
http://www.buzznet.com/tags/him/photos/metal-hammer-awards/?id=73899921&...

Only the way you can love me, is to hust me again....and again...and again...

Obrázek uživatele lucius

Vrabček dík moc za překlad.

Vrabček dík moc za překlad. Už se taky moc těším. Jak Ville popisuje to jejich nové album, bude to asi bomba, přesně podle mého gusta. Asi začnu chodit na hodiny zpěvu, aby to pak v té koupelně aspoň dalo poslouchat.

Obrázek uživatele Katie

to je dobrej nápasd, ale

to je dobrej nápasd, ale obávám se, že ani to u mě nepomůže xD

Only the way you can love me, is to hust me again....and again...and again...

Obrázek uživatele Vrabček

od toho tu jsme

nemáš zač ;-)

Love´s the funeral of hearts...

Obrázek uživatele Halli

Díky

Vrabček díky moc za překlad dokázala jsi to skvěle podat to bych nedokázala ani za nic,nemluvě o tom že anglicky rozumím akorát tak každý třetí slovo a to ještě ve psaný podobě.No jinak se musím připojit k ostatním jak se těším na Valentýna jsem zvědavá jak jejich dřina dopadne asi tak jako každý jejich fanoušek

Obrázek uživatele Villinka

...

Jáj to jo poprvý se těšim na Valentýna =D dost dobrý =D ...strašně moc se těšííím =* až si ty písničky budu zpívat třeba i ve sprše =D =)

Obrázek uživatele Katie

Teda většinu toho sem v tom

Teda většinu toho sem v tom rozhovoru ani nepostřehla xD nojo...moje angličtina, to že byly 3 ráno a to že zase slyšim Villeho taky zapracovalo xD...
...jo a poprvý v životě se těšim na Valentýna xD

Only the way you can love me, is to hust me again....and again...and again...

Obrázek uživatele eRRoRyk

O_o

já už se táák těším :x