Villeho komentář k aktuální situaci HIM

O HIM, kteří tráví již nějakou dobu na pauze se konečně dostalo na veřejnost pár informací. Ville v rozhovoru pro Revolver prozradil v jaké situaci je skupina právě teď.

Valo v časopise Revolver říká, že skupina teď ve vší tichosti pracuje na následovníkovi alba Screamworks: Love in Theory and Practice, kterou vydali minulý rok. Před pár měsíci byla však skupina postavena před smutný fakt, když ruce bubeníka Gase Lipsticka neboli Mika Karppinena napadl syndrom tibiální hrany. (více o nemoci: www.beh.sportsite.cz/zdravi/archiv-zraneni-a-nemoci/tibialni-syndrom )

"Dostal to do obou ruk před třema měsíci. Od té doby jsme nemohli vůbec nic dělat. Momentálně jsme se bavili o tom, jak budeme problém řešit, protože Gas se může pokusit hrát nejdříve v prosinci. Musíme prostě jen čekat."

Časopis Revolver také zorganizoval hlasování o "nejvíc sexy mužského metalového muzikanta", ve kterém Valo s předstihem vyhrál. Zpěvák sám se k výsledku neumí moc vyjádřit, ale dal obecné rady k tomu, jakým způsobem si lze udržet mladistvý vzhled.

"To, že přijmete věci tak jak jsou a dokážete o nich mluvit je důležité. Jestliže něčemu nerozumíš, je důležité si o tom promluvit. Pokud necháš myšlenky kroužit jen ve své hlavě - to způsobí, že budeš vypadat starší a ošklivější zevnitř navenek. Všichni jsme to zažili. Neumím říct, jestli je nějaký aknegel lepší než druhý, ale dokážu říct to, že všechno začíná zevnitř.

pozn. překladatelky: Je zvláštní, že Gas dostal ten syndrom zrovna do rukou, podle toho, co jsem našla to vypadá jako na obvyklou nemoc spíše u nohou, ale doufejme, že bude brzo OK!!!

zdroj: voice.fi

Obrázek uživatele annii

možná jsou k tomu bubeníci

možná jsou k tomu bubeníci nějak náchylnější u rukou, přeci jen je dost zatěžujou a tak... každopádně mu přeju brzké uzdravení.

...slippery when dead... slip slip:)