Poslední rozhovory s Villem před dovolenou

Ani ne před týdnem HIM uzavřeli svoje turné k Venus doom koncertem na Lowlands festivalu v Nizozemsku. Během rozhovoru pro Toazted promluvil Ville o mnohých věcech, mj. o tom, jak si těžce rozpomíná na uplynulé, pro něj rozmazané roky, znovu se zmiňuje o přípravách na nové album, jak se na ně těší, poté se propírají peníze, zda dnes HIM nehrají jen pro ně, a znovu se také probírá Villeho zdraví propojené s alkoholem a cigaretami. Překvapivě nám Ville sděluje, že kouřit přestává. Prý je to až divný, ale možná je to právě tím, že netráví čas po barech a na místech, kde kouřil jednu za druhou. A naprosto nečekaně nám udává přesné datum vydání dalšího alba. Vezměte zápisníčky, kalendáře: 18. srpna 2009! Video z rozhovoru přímo na stránkách Toaztedu .

Během tohoto rozhovoru padne i jméno Amy Winehouse. Není to poprvé, kdy se o ní Ville zmínil. V rozhovoru zářijového čísla časopisu Sonic Seducer dokonce uvedl, že podle něj má Amy nádherný hlas a její album je velmi dobré. Věří, že Amy zvládne vše, co ji teď tahá ke dnu, a že bude mít možnost s ní nazpívat duet, což je Villeho momentálně největší sen a udělal by cokoliv, aby se uskutečnil. Dále o ní prohlásil, že nosí až moc make-upu, což je škoda, ale viděl už i horší. Krom toho v rozhovoru vypráví o plánované krátké přestávce-dovolené, kterou by chtěl strávit nějaký čas v Brazílii, ale poté spíše cestami po USA nebo Islandu, Grónsku a Novém Zélandu, protože není žádný "beachboy" a v Brazílii je na něj moc sluníčka. A také neumí moc portugalsky. Do těchto zemí ho táhne touha poznat něco nového. Hned po povídání o dovolené ale skáče zpět na práci na dalším albu, pro které má připraveno dobrých 10 písní. Celkově zní prý více popověji a uceleněji než písně na Venus Doom. Sám ale hned dodává, že nikdo nemůže vědět, jak bude vypadat konečný výstup. A stejně tak je to i s budoucností kapely. "Třeba se jednou Migé ráno vzbudí a rozhodne se hrát techno a my ho z kapely vyhodíme."

Obrázek uživatele annii

duet s Amy

páni, duet s Amy Winehouse, to zní fakt lákavě, bylo by fajn, kdyby se to povedlo (dokud to jde...)

...slippery when dead... slip slip:)

Obrázek uživatele schoko.bonsova

huhu

Je to fajn že přestává, bude mít hezčí hlas a dýl tu vydrží (doufám)
A popravdě, ta poslední věta mě.. rozesmála :D
Na nové CD se těším.. Hmm, Venus Doom je hezké, ale přece jenom mi tam chybí ty klávesy, prostě tam patří, a jelikož prý znějí více popověji tak usuzuju že se tam zase vrací, což je podle mě fajn :)

Freedom for all

Obrázek uživatele HIMOUŠKA

Je to soper také souhlasím

Je to super že Ville nešel sílu a přestává kouřit , ale já věděla , že Ville jednou kořit přestane (měla jsem takové tušeni) :)VILLE Je přece tak krásný A Nemá za potřebí ničit si zdraví. A i když cigarety dělají hlas hlubší , tak si myslím ,že Villeho hlas zůstanepořád stejně krásný i bez nich :)

Obrázek uživatele Katie

taky sem rada ze ville

taky sem rada ze ville prestava kourit!bude to pro nej (i nas) lepsi :)

Only the way you can love me, is to hust me again....and again...and again...

Obrázek uživatele Aidy

...

Brothers and sisters..Uhhh...já z něj nemůžu...je to borec!...In love(again)....8)....jo a přestává kouřit...jsem ráda...alespoň tu s námi díl vydrží:D...Have a nice day..SWEATHEARTS

Obrázek uživatele Jess

...

No nevim ale ten duet ... Já jí moc nemusim. Ale když se mu líbí :D ... Teda myslim ten hlas. No nevěřim tomu že by přestal kouřit úplně, ale jen to omezit, na to jakej je to astmatik... No ale cigarety k němu patřej at si říká kdo chce co chce. A neskončí úplně, to víme asi všichni. Tak nepište takový keco jako aspon tady s náma bude dýl a nebo Měla sem tušení... A nemá to za potřebu... prostě není jedinej a patří to k němu, je to jeho volba stejně jako to, že přestává. A myslim, že kdyby ste byli v jeho kůži, ( jako když mu na Lidech skoumaj jizvu na břiše) tak by ste taky začeli kouřit... z nervů.