Novinky za poslední dobu

Ještě během října se Ville pohyboval po L.A., kde se potkal s Pekka Himanenem z Dignifi , který s ním udělal rozhovor. K naší smůle ve finštině. Mrknout se na něj můžete zde . Ville zde stručně říká, že má nový koníček - chození. Chodí každý den 5 km do a 5 km ze studia. Prý to má výhodu a to, že může víc kouřit. Zde video rozhovor končí, ale pokračuje v audio nahrávce . Ville dále říká, že nahravání je už dokončeno a nyní se pokračuje mixováním. Pro Villeho je to poprvé, co mixuje bez jediné plechovky piva, a o to je pro něj práce na albu důležitejší. Jakmile práce na albu skončí, kapela se bude soustředit na koncerty po jeho vydání.

Podle tohoto článku HIM respektují tradici hraní na novorečním koncertě v Tavastia klubu na Helldone festivalu ve Finsku. Jelikož jsou to jediná vystoupení HIM před vydáním alba, je dost dobře možné, že z něj HIM představí nějaké novinky. Krom HIM na festivalu vystoupí i The 69 Eyes, Anathema a další. Více info na oficiálních stránkách HIM .

Stejně tak jako producent alba HIM má svůj Twitter, kde zveřejňoval své postřehy z nahrávání, tak ho má i Heartagram Team zde .

Vypadá to, že název alba je znovu inspirován knihou. Tentokrát je to kniha "Sexual occultism. The sorcery of love in practice and theory" od Jonn Mumford. Zajimavé také je, že Ville mluví o novém albu jako o "sexual album".

A máme tu Kerrang! Awards, takže podpořte HIM a zahlasujte pro ně zde .

Další hlasování je o nejlepší obálku časopisu Metal Hammer. Zahlasujte pro tu s HIM!

Na této stránce jedna fanynka HIM pravidelně uveřejňuje nové a nové anglické překlady kapitol z knihy Synnin viamää. Takže pokud umíte dost dobře anglicky, enjoy it!

Velice aktivně se poslední měsíc zabývá HIM Euro-Rock rádio , které např. vyhlašovalo soutěž o lístky na Helldone nebo dělalo speciální vysílání k Villeho narozeninám.

Nyní zajímavost k albu HIM Dark Light. Fanoušci si tak dlouho lámali hlavu, co Ville mumlá v pozadí písničky Behind the crimson door, až na to přišli. Jde o anglický překlad básně od Tima K. Mukky. Přepis přeložené i původní verze zde .

Ville se znovu objevil v komixu Pandora. Podívejte se!

Podle finského Blesku časopisu Ilta-Sanomat si Ville za minulý rok vydělal  360 000 Eur. Tak to už by si mohl koupit tu pračku, o které tak dlouho sní. :-)

A máme tu další soutež, ve které je nutno HIM podpořit. Finnish metal awards 2009

Ville se objevil hned ve dvou knihách. Jedna je "The successful rebell" od Tracey Cox. Zde vyjadřuje (společně s dalšími dotazovanými) své názory na jednotlivá témata, kterými se kniha zabývá (náboženství, svatba, dětství...). Zdroj zde . Druhá je kniha o Cradle of Filth s názvem "The Gospel of Filth". Popis knihy zde 

Konečně někoho napadlo hodit na net Madagaskar 2, kde Ville přemlouvá hrocha Moto Moto. Ke stažení zde .

Hezky se vším prokousejte a brzy se těšte např. na popis nových písniček časopisu Metal Hammer, který si je jako první poslechl...

Obrázek uživatele GhostWolf

....

Já jsemkysi davno taky hodila 4km z jedni vesnice do druhe jen abych utekla,,před ralitou"A hlavě cerství vzduch prospiva zdravi ale Ve Villovim připadě je to inhalce tabakovich vyrobku:))