Nové album a další info

Ano, je to tak, blíží se nám vydání dlouho očekávaného alba HIM, tak je na čase se podívat na to, co se událo za posledních pár měsíců.

Jak popsal jednotlivé písně z nového alba HIM časopis Metalhammer si můžete přečíst zde, avšak než číst slova sami můžete posoudit, jak se Vám písně líbí - odkaz. Na pravé straně v popisu najdete názvy písniček tak, jak jdou v pořadí na albu. Nezapomeňte, že album se objeví také v limitované 2 CD verzi. Druhé CD bude obsahovat akustické verze písniček nového alba.

Tady nás Ville zdraví, mluví o novém vzhledu oficiálních HIM stránek, albu, tour. (Přepis jeho pozdravu zde .) 

Fanoušci pátrali po pramenech písničky Katherine Wheel a zjistili, že je celá postavena na legendě o sv. Kateřině (více zde ). Katherine Wheel je tedy kolo, na kterém měla být sv. Kateřina mučena a které se pak ve středověku nadále používalo k mučení.

Jistě jste si již všimli, že vedle tetování Heartagramu na podpřišku přibylo Villemu další tetování. Originální obrázek najdete na těchto stránkách . Jedná se o dílo Klause Kinskiho.

Jak se objevilo v nejednom článku o novém albu HIM (např. zde ), album tentokrát není spíš o smrti a lásce, ale spíše o sexuálních hrátkách. Ville to tvrdí hlavně o textech, které jsou prý plné sexuálního podtextu.

Na světě máme první singl a tím je píseň Heartkiller. Přebal k singlu:

Text k písni najdete zde a samozřejmě nesmí chybět klip a malé Making of the video .

Krom klipu k této písni na netu ještě můžete najít další "klipy" k písni Shatter me with hope a Like St. Valentine .

Jak se tvořil přebal k novému albu se podívejte tady .

HIM budou hrát na festivalu s Iron Maiden! Jedná se o Sonisphere Festival, který proběhne v srpnu ve Švédsku. Více zde .

Něco pro opravdové fajnšmejkry. Vážně velké fotky Villeho a kapely a všimněte si, že zmizel Villeho zásnubní prstýnek!  

Britský časopis Front Army nám zprostředkoval přehled Villeho kérek. Mrkněte!

K nedávné historii patří pravidelný finský minifestival Helldone, na kterém tradičně vystoupili také HIM. Jak to vypadalo na vystoupení na Silvestra si můžeme připomenout zde a ve fotkách zde

Krom nového tetování, které jsme mohli prvně zahlédnout v novém klipu k písni Heartkiller (Heartagram na pravém boku), se Ville může pochlubit ještě dalšími novými. Jedno z nich je k vidění na těchto skenech časopisu Rocksound (nad Villeho pravým loktem).

Ville hostuje kde může a všude rozdává rozhovory. Tady je např v Rádiu Energy, u PitCam, na Bravo WebTV. Dále jeden z nejsposlednějších rozhovorů ve finštině (druhá část zde ).

V tomto videu nám Ville prozrazuje informaci o tajném koncertu HIM v Německu. Více informací můžete najít zde .

Na Youtube nalezente postupně téměř všechny písně nového alba, ke kterým Ville říká svůj komentář. Část jich naleznete zde a dále Scared to death .

Už se těšíte na nový film od Tima Burtona Alenka v říši divů? A co takhle Kloboučníka ve stylu Ville Vala?

Velice pěkné nové fotky Villeho se objevily na stránkách Rock Soundu . Užijte si je!

Příště se můžete těšit na zajímavosti o novém albu a jeho tvoření!

Obrázek uživatele maddalen

:o)

Nové album jsem už slyšela a musím říct, že se díky Bohu začínají vracet do starých rock - metalových kolejí a komerční popík se začíná vytrácet. Popravdě, po tom, co jsem slyšela pilotní singl...bála jsem se hodně. Jen lituji toho, že nám v rámci svého world tour nepřijedou album představit do Čech...

Obrázek uživatele Cibbar

počkat počkat počkat . . tys

počkat počkat počkat . . tys ho opravdu slyšela ? a tvrdíš že se vracejí ? mě tohle album příjde jako největší propad . . .nemám ho ráda . . .od ,,rock metalového,, stylu se hodně vzdálili . . .je to něco úplně jiného. Jsem z toho hodně sklamaná.